GENERACE PŘIBÝVAJÍ, TRADICE ZŮSTÁVÁ: STŘÍPKY Z NATÁČENÍ

Těmito facebookovými videi především navazujeme na dlouhou a úspěšnou historii společnosti JUST CS.

Společnost JUST CS čítá již několik generací zákazníků a poradců. Letošního natáčení se k našemu překvapení zúčastnilo dokonce i jedno miminko. V lednu jsme spolu s rodinou Kuželových na filmovém place přivítali prvního vnoučka odborné poradkyně Věry, jejíž dcera Hana také působí v JUSTu.

V únoru jsme natočili rozhovory se dvěma dalšími rodinami. Nejdříve jsme se věnovali rodině Lízálkových a zpovídali jsme spoluzakladatele společnosti Jiřího Lízálka st. a jeho dva syny Jirku a Petra. O tom, že jim JUST zásadním způsobem ovlivnil život, není pochyb.

Druhé únorové natáčení patřilo rodinám Tomaszkových a Kajzarových, kdy filmové studio zaplnily tři generace – Ljuba a její dcera Terka – obě působí v JUSTu dlouhá léta – a vnoučata Karolína a Adam. Přijeli na natáčení do Prahy vlakem až z dalekého Moravskoslezského kraje. Když jsme je přijeli na pražské Hlavní nádraží vyzvednout naším maličkým marketingovým vozítkem Micra (do něhož se posádka přesto vešla i se všemi zavazadly!), malý Adam jen lakonicky prohlásil: „Mami, to auto nemá kufr.“

Svérázný humor v této rodině se projevil i v teaseru celé série videí.

Poslední část natáčení se odehrávala v období, kdy nebylo možné kvůli krocení koronaviru cestovat mezi jednotlivými kraji v republice, natož mezi státy. Jenže další účastníci našeho natáčení byli ve slovenském Trenčíně. Celou akci jsme proto pojali jako výsadek. Ubytovali jsme se spolu se štábem poblíž hranic a rozhovory natočili během 24 hodin, které jsme měli k dispozici v rámci bezpečnostních opatření. Díky vstřícnému přístupu všech zúčastněných tak máme v sérii videí i rozhovory s Ivetou a Monikou Hlávkovými, což jsou maminka s dcerou a zároveň zákaznice slovenské odborné poradkyně Anky Šankové.

Co nás k jejich tvorbě vedlo a jak výsledná videa dopadla, si můžete přečíst v předchozí aktualitě.