GENERACE PŘIBÝVAJÍ, TRADICE ZŮSTÁVÁ: VIDEO SERIÁL

Těmito facebookovými videi především navazujeme na dlouhou a úspěšnou historii společnosti JUST CS, která příští rok oslaví 30 let od svého vzniku a rozhodně má co nabídnout i nejmladší generaci zákazníků a poradců.

Mnoho našich zákazníků a poradců zná produkty JUST a Nahrin již z dob svého dětství, protože jejich rodiče či dokonce prarodiče tyto produkty používají. Tato generace začíná sama doporučovat produkty, jejichž kvalita je léty prověřená, nejen svým vrstevníkům, ale také je už začíná používat pro své děti. Takové je naše pojetí „tradice moderně“ – kvalita zůstává, generace se postupně mění.

Oslovili jsme několik rodin, v nichž již několikáté pokolení používá produkty JUST a Nahrin, a zeptali jsme se jich například na to, jak vzpomínají na svá první setkání s JUSTem, kdy jim JUST nejvíce pomohl nebo jak JUST vnímá jejich rodina.
Mezi oslovené patří poradkyně, zákazníci i rodina Lízálkových, která se zasloužila o vznik i úspěšné působení společností JUST CS a JUST SLOVENSKO.

Navíc věříme, že hodnoty, které všichni v JUSTu společně sdílíme, jsou srozumitelné a atraktivní pro lidi všech generací. A že naše krátká videa zaujmou i vás.

Kdy mi JUST nejvíce pomohl?

Jak vnímá JUST moje rodina?

Jaké bylo moje první setkání s JUSTem?

Co mám na JUSTu ráda?

Proč bych JUST doporučila?