SIQT: HNED DVĚ OCENĚNÍ PRO PRODUKTY JUST

To rozhodně je informace, kterou s vámi chceme sdílet, protože podtrhuje naše hodnoty a celkovou filozofii. Je však třeba ocenění správně interpretovat.

Kdo získal ocenění
Ocenění Swiss Brand of the Year 2019/20 putuje od SIQT společnosti JUST International AG. Vztahuje se tedy pouze ke kosmetice JUST, nikoli k sortimentu Nahrin nebo působnosti společnosti JUST CS.

Co ocenění znamená
Společnost JUST International AG uspěla v kategoriích Kvalita a Důvěra zákazníků. V těch se umístila mezi TOP 10 hodnocenými značkami a získala tak označení „excellent“. O kvalitě produktů a péči o zákazníka tedy není v případě JUSTu pochyb.

Jak ocenění vypadá a funguje
Institut, který průzkumy průběžně realizuje, ocenění uděluje vždy na konkrétní období. Účastníci průzkumů tak musejí být stále ve střehu, nedostávají příliš prostoru pro to, usnout na vavřínech. Ocenění, které získal JUST, platí od listopadu 2019 do prosince 2020. Jako výhradní tuzemský distributor kosmetiky JUST máme tedy možnost během roku 2020 používat dvojici červených nálepek, které vidíte níže.

Chcete vědět víc?
Podrobnosti o průzkumu si můžete přečíst na stránkách www.qualitaetstest.ch v sekci Awards, ve článku Marken-Monitor Kundenzufriedenheit 2019/2020. V seznamu si vyberte položku Kosmetik & Pflege. Stránky jsou sice v němčině, ale pokud si do prohlížeče Google Chrome nainstalujete doplněk Google Translate, můžete si celý web pohodlně přečíst v kostrbaté, leč srozumitelné češtině.