NOVINKY V SORTIMENTU NAHRIN

CURCUMA CAPS

Doplněk stravy se silným antioxidačním účinkem. Kurkuma přispívá k normální funkci kardiovaskulárního a nervového systému, činnosti jater a imunitního systému. Společně s extrakty z pepře, zeleného čaje, zázvoru a s vitaminy E a C tvoří jedinečnou formuli.

V souvislosti s uvedením kapslí Curcuma Caps Nahrin na náš trh jsme oslovili certifikovanou výživovou poradkyni a biochemičku RNDr. Michaelu Bebovou a požádali ji o recenzi. V ní si můžete přečíst podrobnosti například o tom, proč je vhodné kurkumu kombinovat s černým pepřem nebo jaký nosič výrobce zvolil v případě těchto kapslí.

Kapsle Curcuma Caps jsou v běžném prodeji od 22. března 2019.

V případě zájmu o podrobnější informace nebo objednávku kontaktujte naše odborné poradce.

 

ECHINACINA
NOVĚ BEZ PŘIDANÉHO CUKRU A S PŘÍDAVKEM ZINKU

Doplněk stravy s bezovou a ostružinovou šťávou, echinaceou, vitaminem C, zinkem a sladidlem.

Tento oblíbený ovocný sirup s obsahem šťávy a extraktu z echinacey byl doplněn o zinek, obsah ovocných šťáv byl 1,5× navýšen a fruktóza byla nahrazena sladidlem sukralózou. Sirup tak obsahuje méně kalorií při zachování účinku a sladké chuti (echinacea je sama o sobě velmi hořká). Vitaminy a echinacea posilují imunitní systém.

Sirup Echinacina s novým složením je v běžném prodeji od 1. února 2019.

 

AFFILINE
NOVĚ BEZ GLUKÓZY A FRUKTÓZY

Nápojový koncentrát s bylinnými extrakty, které podporují normální činnost ledvin a trávení, pročišťují a celkově vitalizují.

Inovované složení bez glukózy a fruktózy je ideální pro diabetiky nebo ty, kteří dosud nechtěli Affiline užívat kvůli cukrům. Jedna porce obsahuje pouze 4 kcal. Pokud jste si všimli chybějícího apostrofu v názvu sirupu, nejedná se o chybku, nýbrž o zjednodušení oficiálního názvu tohoto produktu na trhu.

Nápojový koncentrát Affiline s novým složením je k dispozici v rámci kolekce Jarní očista organismu od 5. března 2019 a v běžném prodeji od 22. března 2019.

V případě zájmu o podrobnější informace nebo objednávku kontaktujte naše odborné poradce.