O PERLE JUSTU

Prastará receptura kantonu Appenzell, jejíž přesné složení je střeženým know-how firmy JUST, zahrnuje 24 éterických olejů a 7 extraktů z bylin (některé rostliny totiž netvoří esenciální oleje).

Výsledkem je velmi dobře vyvážená kompozice: éterické oleje z eukalyptu, pomeranče, máty rolní, badyánu, citronu, lemongrassu, borovice, rozmarýnu, fenyklu, muškátu, kajeputu, meduňky, levandule, myrhy, hřebíčku, jalovce, šalvěje, tymiánu, skořice, růžového dřeva, kmínu, libavky, heřmánku a bazalky; extrakty ze ženšenu, benzovníku, estragonu, kopru, celeru, vanilky a kosatce.

Olej z 31 léčivých bylin je stejně jako všechny ostatní produkty JUST vyroben a balen výhradně ve Švýcarsku v souladu se Švýcarským zákonem o kosmetice a Evropským právem o kosmetice. Společnost JUST respektuje všechny závazné normy a precizně deklaruje složení produktů.
Pro dnešní dobu je typická informační přesycenost. Proto je třeba zákazníkům pomáhat s orientací v odborném názvosloví. I čistě přírodní látka může být pojmenována ryze vědecky, což v očích laika může působit negativně.

Jeden aktuální příklad: benzyl benzoát deklarovaný mezi ingrediencemi Oleje z 31 léčivých bylin pochází výhradně z přítomných přírodních éterických olejů, je jejich přirozenou součástí, není do kompozice přidáván. Jeho hlavním zdrojem je skořicový olej (Cinnamomum Zeylanicum leaf oil). Benzyl benzoát propůjčuje skořicovému oleji antiseptické účinky. Perla JUSTu Olej z 31 léčivých bylin tak obsahuje přírodní látku, která přirozeným způsobem zabraňuje nákaze mikroby a snižuje tak riziko infekce.

Tato směs éterických olejů a bylinných extraktů osvěží tělo i ducha, uvolní po sportu, povzbudí při únavě. Vyzkoušejte to na vlastní kůži. Obraťte se na svého odborného poradce, získejte vzoreček nebo si pořiďte svoji první lahvičku tohoto švýcarského zázraku.