NOVINKY V SORTIMENTU JUST

Vengel

Rychle vstřebatelný nemastný chladivý gel s přírodními výtažky určený k osvěžení unavených a těžkých nohou. Přírodní extrakty z kaštanu, listnatce a kociánku působí v kombinaci s šetrnou masáží povzbudivě a přispívají k zachování dobré funkčnosti žil. Chladivý mentol přináší okamžitou úlevu. Nohy jsou citelně svěží a lehčí, pokožka je optimálně hydratována. Přírodní minerální pigmenty opticky zakryjí křečové žíly a tzv. metličky. Gel lze jej používat opakovaně a dlouhodobě.

Vengel je v běžném prodeji od 25. října 2018.

Energy Plus

Tento produkt byl k dostání pouze v rámci KOLEKCE 4 ESENCE JUSTU v období od 29. října 2018 do 10. 1. 2019. Děkujeme za pochopení.

Perfektně vybalancovaná osvěžující směs 100% čistých éterických olejů z matečných rostlin, bez jakýchkoliv úprav či příměsí a s dohledatelnou sledovatelností původu. Promyšlená kombinace esencí z citrusových plodů (pomeranče, citronu a limetky), máty, citronové trávy a citronely přináší pocity radosti a pohody do každodenního života. Spektrum použitých olejů zasahuje skrze čich psychicko-emocionální oblast. Jednotlivé oleje aktivují pozitivní energii, stimulují psychiku (projasňují mysl, zlepšují schopnost soustředit se) a navrací emocionální rovnováhu.

Vhodné pro studenty, učitele a duševně pracující osoby, které se musí soustředit, dále pro řidiče k udržení pozornosti na dlouhých cestách. Tato energizující směs olejů udrží příjemnou atmosféru ve společných prostorách a je vhodná pro emocionální podporu v době řešení těžkých životních událostí, ke zmírnění stresu a tendencí k depresivním náladám.

Aplikace: koupel (5–10 kapek dle objemu vany + emulgátor, např. mléko), aromalampa/difuzér (2–5 kapek dle rozlohy místnosti), inhalace (2–5 kapek oleje do horké vody nebo 2 kapky do inhalační tyčinky), masáž (10–15 kapek v 50 ml olejového nosiče – neaplikujte éterický olej na pokožku neředěný).

Účinné látky: 100% éterické oleje z pomeranče, máty, citronové trávy, citronu, limetky a citronely

Obsah: 10 ml

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte naše odborné poradce.