NOVINKY JUST – JARO/LÉTO 2023

Sérum na ruce
Tímto produktem uděláme radost všem, kdo chtějí svým rukám dopřát zvláštní péči. Pěstěné ruce a nehty patří k příjemnému vystupování. Přinášíme vám vysoce koncentrované sérum, které pomáhá pokožce rukou regenerovat – doslova ji rozmazlí – a navíc dovede účinně redukovat pigmentové skvrny a předcházet jejich dalšímu vzniku. Cenné rostlinné extrakty a oleje v kombinaci s vitaminy zanechají ruce hebké a jemné.
Běžný prodej Séra na ruce 30 ml začíná 9. června 2023 pod kódem 5500 za katalogovou cenu 740 Kč. Tuto novinku najdete v kategorii Péče o pokožku.

JFM 2 v 1
Pánská kosmetická řada JUST For Men, kterou můžete znát z naší Mimořádné nabídky, se dočkala novinky, kterou jsme se rozhodli zařadit do naší stálé nabídky. Muži jistě ocení, že tento produkt funguje jako pečující a ochranný balzám, ale zároveň i jako voda po holení. Okamžitě po nanesení zklidňuje pokožku, a navíc ji hydratuje. Udělá radost mužům, kteří mají rádi jednoduchou péči s jasnými výsledky a příjemnou energickou, citrusově-dřevitou vůní. Vyvážená směs bylinných extraktů, rostlinných a éterických olejů představuje špičkovou péči o mužskou pleť.
Běžný prodej JFM 2 v 1 o objemu 75 ml začíná 9. června 2023 pod kódem 6043 za katalogovou cenu 560 Kč. Tuto novinku najdete v kategorii Atraktivní žena & muž.

Regenerační sérum express
Bezoplachové sérum ve spreji se postará o silné, zdravé a lesklé vlasy – to vše v jediném kroku a navíc s báječnou vůní a účinnou ochranou proti UV záření a ztrátě barvy vlasů. Lze jej používat na suché i vlhké vlasy, zkrátka kdykoliv je potřeba.
Tento produkt je k dispozici od 15. května 2023 v Mimořádné nabídce, a to pod kódem 6042 za cenu 880 Kč.

Novinky a radost z nich vám přinášejí odborní poradci JUST CS.