JARNÍ NOVINKY V SORTIMENTU JUST

Balance & Joy 10 ml
Směs éterických olejů pro rovnováhu a radost ve formě praktického roll-onu rozšíří naši nabídku v kategorii Paměť a koncentrace. Éterické oleje mají v historii švýcarského JUSTu své pevné místo, takže se určitě seznamte s touto důmyslnou kompozicí sedmi éterických olejů a dvojice pečujících rostlinných olejů (více zde), jejíž vůně podpoří schopnost koncentrace a navodí pocity harmonie a pohody.

Čisticí pleťové tonikum
Tonikum pro péči o mastnou, problematickou či smíšenou pleť rozšíří naši nabídku v kategorii Péče o pleť. Obsažené účinné složky hloubkově dočišťují, osvěžují a celkově tonizují pokožku. Podrobnosti o této novince včetně tipu, jak se tonikum používá, najdete přímo v jeho produktové stránce.

Sensitive Pure 2 v 1
Čisticí krém a maska zároveň – to je další přírůstek v kategorii Péče o pleť. Sensitive Pure 2 v 1 jemně čistí pleť, zanechává ji hebkou a svěží. Krémové složení je ideální pro citlivou či problematickou pleť. Důmyslné složení umožňuje používání jak ke každodennímu jemnému čištění, tak i jako intenzivně čisticí masku. Podrobnosti si můžete přečíst přímo na příslušné stránce.

Věříme, že jarní novinky JUST přispějí k pohodě, spokojenosti i kráse mnoha z vás.

Všechny tři novinky jsou v běžném prodeji od 11. března 2022. Stručné informace o nich naleznete v novém vydání Katalogu produktů. Podrobnosti a další praktické tipy pro vás má váš odborný poradce.