ENERGIE V KAŽDÉ KAPCE

Těžko uvěřit, že v tak maličké lahvičce může být tolik síly a překrásné vůně. Tuto kompozici švýcarský výrobce JUST založil na citrusových tónech. Netřeba se obávat trpkosti citronu, odborníci z Walzenhausenu kompozici vytvořili tak, aby se sladké a kyselé tóny vyvažovaly. A které citrusové éterické oleje v Energy Plus najdete? Jsou to ty z pomeranče, citronu a limetky. Jejich vůni obohacuje o svěžest éterický olej z máty rolní a celkovou kompozici dotvářejí éterické oleje z citronové trávy a citronely.

Jedná se tedy o velmi povzbudivou a optimistickou vůni, kterou oceníte zejména na začátku dne nebo k osvěžení mysli během náročného programu. Éterické oleje JUST jsou velmi koncentrované, proto se doporučuje jejich používání po kapkách. Například pro navození dobré nálady a podporu koncentrace stačí do aromalampy či difuzéru nakapat 2 kapky oleje.

Podrobnosti o tomto produktu najdete v produktové stránce Energy Plus. Případné dotazy vám rád zodpoví váš odborný poradce, který vás také může provést naší dubnovou Mimořádnou nabídkou, v níž vám tento produkt přinášíme.