ZKUŠENOSTI PORADKYNĚ S VJ 24H KRÉMEM

Pokud je vám mezi 30 a 40 lety, postará se vám VJ 24h krém o jakési krémové oblečení – poskytne vaší pleti ochranu a podporu. Je třeba myslet na to, že i v tomto věku je žádoucí pleti v jejích potřebách pomáhat. Pleť trochu zralejší i zralá potřebuje krémového pomocníka ještě více. A ještě více přivítá takového krémového pomocníka, který se velmi dobře roztírá, nezůstává v rýhách a vráskách, není hutný, tedy nevytahuje pleť, ale naopak umožní tzv. liftingové tahy na pleti.

O základních tazích se učíme na semináři Sama sobě kosmetičkou. Jsou to jemné opakující se tahy rukama na obličeji a krku. Zralejší pleť volá po látkách, jež pomohou doplnit objem pleti, a o to se ve 24h krému postará pivoňka. Její schopnost můžeme přirovnat ke vzduchu, který foukneme do ucházejícího balonku.

Pleť stárnoucí, unavená nebo oslabená volá po pomoci jako kytka po vodě. Toto volání moudré ženy slyší, ty ostatní bychom měli naučit pleti naslouchat. Sněžná řasa v tomto krému je právě tou živou vodou pro naši pleť. Pleť je tak pěkná či nepěkná, jak kvalitní má tzv. hydrolipidový film. Aby byl lepší a lepší, o to se jako vodohospodář stará alpský hydrokomplex; o dobré tuky v pleti zase bambucké máslo, které pleť rychle a dobře přijme bez zatížení.

Náš VJ 24h krém není dekorativním prostředkem, ale díky přírodním pigmentům vyrovnává optické nerovnosti pleti. Krém nemá ochranné sluneční faktory, proto je třeba mít na paměti, že zejména ten, kdo má problémy s pigmentací a světlou pleť, která se musí chránit faktory, by měl přidat Řeřichový krém, VJ Denní krém nebo Denní krém s alpskou růží, kde je UV SPF faktor 10 či 15.