S našimi produkty o krok napřed

Podzim je ještě daleko, před námi jsou letní dovolené, dětské tábory a prázdniny u prarodičů. Ale co potom?

Ano, taková je realita příštích týdnů. Přepínání mezi dovolenkovým a pracovním módem, přesun dětí od jedněch prarodičů k druhým, následně tábory a někde mezi tím vším i naplánovaná společná rodinná dovolená.

Všichni pevně věříme, že děti budou v pořádku a léto nám nepřekazí žádná horečka, soplíky ani střevní potíže. Nezapomínejme však, že po tomto krásném – i když někdy poněkud hektickém období – přijde realita podzimu. Září a s ním návrat dětí do kolektivu škol a školek, my se v práci znovu po delší pauze setkáme s kolegy a většina z nás opět nastoupí do přeplněné MHD, vlaků a autobusů.

Dny budou kratší, chladnější a zde musíme počítat s tím, že nejen děti v kolektivu, ale i my dospělí budeme více vystaveni virům a chorobám. Zkusme se na toto období připravit už během léta a podpořit imunitu dříve, než bude pozdě.

Kromě kolekce Do podzimu v pohodě, kterou jsme právě za tímto účelem zařadili do prodeje již během léta, si můžete přečíst aktualizovaný článek, ve kterém vám přinášíme osvědčené tipy na podporu imunity.