Krásné jaro s novou řadou Vital JUST

Objevte pleťové produkty s novým složením, vysokým obsahem inovativních účinných složek, příjemnou decentní vůní a navíc v atraktivních obalech. Švýcarský výrobce JUST se inspiroval zájmem zákazníků a především zákaznic, vývoj své pleťové kosmetiky Vital JUST také opřel o nejnovější vědecké poznatky na poli kosmetiky a dermatologie.

Základ celé řady tvoří protěž a růže alpská. Extrakt z protěže pochází z rostlin pěstovaných v ekologickém zemědělství ve švýcarské oblasti Valais a obsahuje antioxidační látky zpomalující proces stárnutí pokožky. Květinová voda z alpské růže má vitalizující a hydratační účinky. Vybrané produkty budou mít i něco navíc – Deep Action komplex podporující vstřebávání účinných látek charakteristických pro konkrétní produkty.

V naší stálé katalogové nabídce (v kategorii Péče o pleť) naleznete tyto nové produkty:
VJ Odličovač
VJ Čisticí krém (v nabídce zcela nově)
VJ Tonik
VJ Hydrogel
VJ Denní krém
VJ Noční krém
VJ 24h krém
VJ Sérum
VJ Krém na okolí očí

VJ CC krém si jako jediný zachová původní složení. Je prostě dokonalý. V průběhu roku 2024 získá nový obal.

Tyto nové produkty patří do Mimořádné nabídky:
VJ Maska
VJ Čisticí gel

I produkt VJ Peeling patří do Mimořádné nabídky a má nové složení. Z technických důvodů však zatím není na našem trhu k dispozici. Podrobnosti pro vás bude mít váš odborný poradce.

Neváhejte se ptát a objednávat u svého odborného poradce, který vám může nové produkty Vital JUST nabídnout od pátku 8. března 2024.