Vánoce jsou za dveřmi

Pojí se s nimi jedinečná atmosféra plná očekávání, dětské radosti a setkávání s rodinou i blízkými lidmi.

Určitě znáte ty nadšené dětské pohledy, když děti na vlastní oči spatří krásné hračky a blikající světélka. V mnoha rodinách děti píší dopisy Ježíškovi, případně mu kreslí, jaký dárek by je pod stromečkem potěšil. Tyto dopisy lze prostřednictvím pošty skutečně poslat Ježíškovi. V Česku Ježíšek bydlí na Božím Daru, kam můžete prostřednictvím Ježíškovy pošty zaslat dopis, který pak Ježíšek pošle dětem i se speciálním razítkem. Druhá možnost je Pozdrav od Ježíška od České pošty, kdy Ježíšek pošle dětem pohlednici s milým vzkazem.

Až vzácná korespondence s Ježíškem dorazí a nebude-li v obálce (pohlednice), můžete ji ještě zabalit a zapečetit. Pro děti se pak stane otvírání takového psaní příjemně napínavým momentem.
Naši poradci vám k tomu mohou nabídnout z doplňkového sortimentu Pečetidlo a pečení vosk (kód 9326, cena 115 Kč). Zlatý pečetní vosk a jednoduché kovové pečetidlo s dřevěnou rukojetí poslouží k uzavření a elegantní dekoraci obálky. Otisknutím pečetidla do teplého vosku vytvoříte pečeť se švýcarským křížkem a adresou našich webových stránek.

Máte mezi svými blízkými milovníka vaření či pečení? Možná právě naše kuchařka Vaříme s Nahrinem (kód 5709, cena 175 Kč) by pro něj byla vhodným dárkem. Šanon s praktickými kartami s recepty obsahuje 113 inspirativních receptů, o nichž si můžete přečíst více tady. Kuchařku můžete zabalit do balicího papíru za pomoci Samolepek s vánočními motivy (kód 9417, cena 11 Kč, na aršíku je 23 samolepek) a do dekorativní omotávky zakomponovat drobný dárek v podobě sady vykrajovátek (kód 9325, cena 35 Kč). S těmito vykrajovátky vytvoříte perníčky či linecké cukroví ve tvaru legendárního Oleje z 31 léčivých bylin (v životní velikosti) anebo 30ml Tymiánového krému.

Zabalit dárek do balicího papíru s našimi samolepkami je jednoduché!

A jelikož balit dárky jde na milion způsobů, přinášíme vám alespoň malou inspiraci, při níž můžete využít náš vánoční doplňkový sortiment:
• Vánoční sáček velký – kód 10029, cena 11 Kč, rozměry 19,5 × 8 × 29 cm
• Dárkový balicí set s motivy slézu – kód 10006, cena 35 Kč, součástí je stuha, jmenovka a aršík hedvábného papíru, rozměry taštičky s průhmatem jsou 16 × 27,5 × 10 cm
• Zelený organzový sáček – kód 9140, cena 14 Kč, rozměry 25 × 30 cm

Tento článek vznikl s laskavým přispěním JUST SLOVENSKO. Inspirujte se jejich nápady!