KOSMETIKA JUST: CO JE NOVÉHO?

Novinka: VJ CC krém 30 ml
Tento přírůstek v sortimentu špičkové pleťové kosmetiky Vita JUST v rámci kategorie Péče o pleť představuje lehký krém s hedvábnou konzistencí a moderními minerálními pigmenty pro sjednocení odstínu pleti a podtržení přirozeného šarmu. Zkratka „CC“ vychází z anglického spojení „Colour Correction“, hlavním posláním VJ CC krému je tedy celkové sjednocení barevnosti či tónu tváře. Výsledek vypadá velmi přirozeně. Krém navíc obsahuje pečující složky a ochranné filtry SPF 15, které pomáhají předcházet předčasnému stárnutí pleti způsobenému vlivem slunečního záření. Jedná se o inovativní produkt hned s několika účinky.
Novinka VJ CC krém 30 ml je v běžném prodeji od pátku 21. října 2022 pod kódem 5415. Podrobnosti o tomto produktu najdete přímo na jemu věnované stránce.

Reformulace složení: Bodyfresh 60 ml a Mandlové mléko 250 ml
Oba produkty patří do kategorie Péče o pokožku a těší zájmu zákazníků. Mandlové mléko JUST bylo ve Švýcarsku zavedeno do prodeje již v roce 1959 a patří tedy mezi tradiční produkty s dlouhou a úspěšnou historií.
U obou produktů švýcarský výrobce JUST optimalizoval stávající složení, aby účinné složky tak, jak je dobře znáte, fungovaly ještě lépe – Mandlové mléko se lépe roztírá i vstřebává a Bodyfresh poskytuje déle trvající chladivý efekt a pocity komfortu.
Vůně a konzistence reformulovaných složení se obvykle mírně mění. Ale stále jsou velmi příjemné. Vyzkoušejte to sami.

Oba reformulované produkty jsou v běžném prodeji již od 16. září 2022.
Jejich kódy ani ceny se nemění:

Bodyfresh 60 ml – kód 5171
Mandlové mléko 250 ml – kód 5151