KOŘENÍ NAHRIN: INOVACE A NOVINKA

Novinka
Milovníky zeleniny a salátů jistě potěší novinka Salat-Mix Finessa 280 g, sypká směs určená ke snadné přípravě lahodného dresinku. Má vyváženou nasládlou chuť, která je doplněna o charakteristické tóny česneku a hořčice. Pro základní přípravu dresinku stačí mít ocet a olej. Podle chuti můžete použít i smetanu, jogurt, majonézu, hořčici nebo citronovou šťávu.

Salat-Mix Finessa (kód 5431) je v běžném prodeji od 27. května 2022.

Inovované receptury
Dvojice oblíbených kořenicích směsí nově již neobsahuje glutaman, ale vše ostatní a báječné zůstane. Inovované Koření na maso 280 g originálním způsobem spojuje jemné koření a bylinky. Výsledná kompozice dodává skvělou chuť grilovanému masu, steakům, kotletám, mletému masu či gulášům. Inovované Koření na drůbež 300 g, jehož základem je paprika, dodá pokrmům kromě výborné chuti také krásnou barvu. Výborně se hodí především k bílému masu, ať už tomu grilovanému nebo připravenému v troubě.

Obě koření jsou v běžném prodeji od 27. května 2022:
Koření na maso 280 g – kód 6010
Koření na drůbež 300 g – kód 6009

Seznamte se s těmito kořeními s naší kolekcí Oslava chutí!

Mimořádná nabídka

Máte rádi Pepřové koření z naší Mimořádné nabídky? Oceníte jej v teplé kuchyni, ale i při přípravě studených jídel, jako jsou např. okurkové a rajčatové saláty či domácí tatarská omáčka. I toto koření bude nově bez obsahu glutamanu.

Inovované Pepřové koření 300 g (kód 6011) plánujeme zařadit do srpnové Mimořádné nabídky.

Podrobnosti pro vás mají vaši odborní poradci.