Jsme členy představenstva AOP

Naše společnost je spoluzakladatelem české Asociace osobního prodeje, podobně jako stála společnost JUST SLOVENSKO u zrodu tamějšího Združenia priameho predaja. V obou případech naše společnosti patří po více než 30 letech mezi největší členy těchto organizací.

Asociace osobního prodeje podporuje společné zájmy svých členských společností a jejich nezávislých přímých poradců, stará se o čistotu podnikatelského prostředí a dodržování etického chování. Svojí činností přispívá i k ochraně spotřebitelů a také k lepší informovanosti o přímém prodeji. Asociace jako taková formulovala Etický kodex, nad jehož dodržováním bdí stejně jako naše společnost. Etika patří mezi klíčové hodnoty JUSTu v Česku i na Slovensku.

Členové vedení společností JUST CS a JUST SLOVENSKO se ujali spoluúčasti na vedení těchto sdružení v pozici předsedů představenstva a rozhodli se podílet na dalším rozvoji dobrého jména a úspěchů přímého prodeje v Česku a na Slovensku. Česká AOP a slovenská ZPP mají podobně jako obě společnosti JUST společnou historii, a tedy i vedení. Role, jakou budeme v nejbližších dvou letech mít v čele AOP a ZPP, představuje zodpovědnost a vyžaduje udržení stávající stabilní situace uvnitř těchto organizací. Současně však dává prostor k tomu věci posouvat dál a podpořit vnímání přímého prodeje našimi zákazníky.