INOVOVANÉ DOPLŇKY STRAVY NAHRIN

Artyčokové tablety se zázvorem 60 tablet
Nové složky pro ještě lepší účinek
Tyto inovované žvýkací tablety jsou obohaceny o cholin a extrakt ze zázvoru, díky němuž mají jemně štiplavou chuť. Extrakty z artyčoku, máty a zázvoru přispívají k normálnímu trávení. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální činnosti jater.
Tyto tablety jsou v běžném prodeji od 22. ledna 2021 od 8:00 hod. pod novým kódem 4201.
Artyčokové tablety se zázvorem 60 tablet patří stejně tak jako jejich předchůdce (Artyčokové tablety) do kategorie Pohoda uvnitř a podrobnosti jsou přímo na produktové stránce.

Vivi Aloe 1 000 ml a Vivi Aloe Classic 1 000 ml
Doplňky stravy se šťávou z aloe vera – nově s lepší chutí
Oba oblíbené nápoje mají kromě inovovaného složení také nový design obalů. Použitá šťáva z aloe vera pochází z ekologického pěstitelství v Mexiku. Díky šetrnému ručnímu zpracování ihned po sklizni, kdy je použit pouze vnitřní gel z listů, jsou v ní zachovány všechny zdraví prospěšné látky. Oba inovované nápoje mají navíc příjemnější chuť. Aloe vera přispívá k přirozené obranyschopnosti, pomáhá s udržením normální hladiny cukru v krvi a normální funkce střev, má také antioxidační účinky.
Oba nápoje s inovovaným složením jsou v běžném prodeji od 22. ledna 2021 od 8:00 hod. pod stejnými kódy, jako doposud (Vivi Aloe – 4566, Vivi Aloe Classic – 7073).
Nápoje se šťávou z aloe vera patří i nadále do kategorie Vitaminy, minerální látky a antioxidanty. Podrobnosti naleznete přímo na jejich produktových stránkách (Vivi Aloe, Vivi Aloe Classic).

Ochutnejte nová složení, jednoduše se obraťte na svého odborného poradce.