CO JE TO DERMOKOSMETIKA?

Co je to vlastně dermokosmetika?
Taková kosmetika plní svoji funkci, avšak současně přihlíží k dermatologickým aspektům. Neobsahuje tedy složky, které by mohly způsobovat alergie (například parfémy a barviva). Dermokosmetika určená k mytí, jako je náš Lamelloderm sprchový gel, využívá systému jemných tenzidů, který bývá dobře snášen. Pro produkty z této kategorie je také typické, že neobsahují syntetické konzervanty a mají nezávislými laboratořemi potvrzenou dobrou snášenlivost, tj. jsou hypoalergenní. Dermokosmetika obecně tedy působí podpůrně při léčbě kožních onemocnění, k udržení dobrého stavu pokožky po úspěšném zaléčení, ale také k prevenci.

Pro citlivou kůži jako stvořená
Řada lidí nad citlivou kůží mávne rukou, v porovnání s každodenní náloží povinností se to často zdá být nepodstatná drobnost, která „přece přejde“. Ve skutečnosti je to jediný způsob, jakým nám naše pokožka může dát najevo, že se necítí dobře. A když vezmeme v potaz, že právě kůže je to, co nás dělí a chrání od okolního světa, je to vlastně docela odvážná věc ignorovat svědění, zarudlá a popraskaná místa, vyrážku, boláčky nebo jizvy.
Citlivá kůže vyžaduje jemnou péči. A produktová řada Lamelloderm je k tomu jako stvořená. Lamelloderm krém obsahuje lipidy podobné těm, které se nacházejí v kůži, díky lamelární struktuře odpovídá přirozené ochranné kožní bariéře. Kůže se tak zklidní a regeneruje.

Novinka: Lamelloderm SOS-sérum
Štíhlá tuba se sérem možná vypadá nenápadně. Ale její obsah vás ohromí. Švýcarští zákazníci nedají na toto sérum dopustit, i proto jsme je v našem letním katalogu citovali. Stačí malé množství o velikosti hrášku nanést na postižené místo ráno a večer a nechat působit.

Produktová řada JUST Lamelloderm je označena logem Dermocosmetic.