Eucasol

Je velmi dobře snášen a má snadné použití. Uvolňuje a působí blahodárně. Použití: Nastříkejte několik dávek do koupele. Přípravek lze také aplikovat rozprášením do vzduchu. Během dne můžete nastříkat na kapesník, na noc na polštář. Lze použít také jako příjemné a účinné osvěžení vzduchu.

Tymiánový krém

Tymiánový krém má povzbuzující a uvolňující účinky. Jeho intenzivní vůně navozuje pocity blaha především v zimě. Použití: Podle potřeby naneste malé množství krému na hrudník nebo záda a jemně vmasírujte.

Olej z 31 léčivých bylin

Legendární produkt JUST, který dodává příjemný pocit a osvěžení. Vysoce kvalitní éterické oleje určené k vnějšímu použití – vždy po kapkách –, např. jako přísada do koupele nebo jako přísada k masážnímu oleji.

Koření z bylin a mořské soli

Nejprodávanější směs koření Nahrin. Všestranně použitelná směs mořské soli, zeleniny, mořské řasy a bylinek vhodná k náhradě obyčejné soli a ke snížení množství soli v jídelníčku. Mořská sůl obsahuje jód. K tomuto koření nabízíme kořenku pod kódem 4906 za 80 Kč.

Krém na nohy

Rychle se vstřebávající krém osvěžuje, oživuje a uvolňuje. Cenné oleje ošetřují suchou a popraskanou pokožku a vracejí jí jemnost a hebkost. Použití: Vmasírujte do pokožky chodidel ráno a večer nebo po koupeli/sprše.

San’Activ krém

Tento krém s charakteristickou vůní je stálicí mezi nejoblíbenějšími produkty JUST v Česku. Má mnohostranné použití. Regeneruje pokožku a činí ji hladkou a hebkou. Díky soli z Mrtvého moře je vhodný i pro problematickou pleť. Použití: Podle potřeby naneste malé množství krému a jemně vmasírujte.

Narosan borůvka

Měď a železo přispívají k normální funkci imunitního systému. Železo přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální tvorbě červených krvinek. Nápojové koncentráty Narosan® jsou doplňky stravy na bázi ovocných šťáv s vyváženým obsahem účinných látek a jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Zvýšenou potřebu vitaminů mají zejména: • děti a mladiství v… Pokračovat ve čtení Narosan borůvka

Vivi Aloe

Použitá rostlina pochází z ekologického pěstitelství v Mexiku. Díky šetrnému ručnímu zpracování ihned po sklizni, kdy je použit pouze vnitřní gel z listů, jsou v nápoji zachovány všechny zdraví prospěšné látky. Inovovaný nápoj má navíc příjemnější chuť. Aloe vera přispívá k přirozené obranyschopnosti, pomáhá s udržením normální hladiny cukru v krvi a normální funkce střev,… Pokračovat ve čtení Vivi Aloe

Vitamin D3 a Vápník

Vápník a vitamin D přispívají ke správnému fungování svalů a k udržení zdravých kostí a zubů. Vitamin D napomáhá k normálnímu vstřebávání vápníku a spolu s kyselinou listovou podporuje optimální funkci imunitního systému. Jedna kapsle obsahuje 15 μg vitaminu D3, což odpovídá 600 IU (mezinárodních jednotek) a 300 % doporučené denní dávky. Tento doplněk stravy… Pokračovat ve čtení Vitamin D3 a Vápník

Jalovcový krém

Jalovcový krém má uvolňující, posilující a hřejivé účinky, podporuje prokrvení pokožky navíc má velmi charakteristickou vůni. Je ideální jak před sportovními aktivitami, tak i po nich. Vhodný pro masáže, díky kterým se svaly uvolní. Možné zčervenání pokožky je způsobeno jejím prokrvením. Použití: Podle potřeby naneste malé množství krému a jemně vmasírujte.