Os Art Ten (reformulace)

Reformulovaná receptura již neobsahuje protispékavou látku stearan hořečnatý. Kapsle obsahují prášek ze slávky zelenoústé a bambusový extrakt coby zdroj kyseliny křemičité (potažmo křemíku). Křemík jako takový je v reformulovaném složení zastoupen v menší míře, a to následkem dlouhodobé nedostupnosti potřebné suroviny pro výrobu. Přesto jsou kapsle skvělým doplňkem stravy pro výživu kloubů a pojivových tkání.… Pokračovat ve čtení Os Art Ten (reformulace)

Amaro

Nápoj obsahuje jedinečnou kombinaci výtažků z pětice osvědčených rostlin, jejichž účinné složky přispívají k pohybovému komfortu zejména tím, že dovedou mírnit nepříjemné projevy, které přináší postupné stárnutí, ale i prodělané úrazy či nepřiměřená fyzická námaha při sportu. Nápoj je vhodný pro seniory, ale i lidi v produktivním věku, kteří se potýkají s nepříjemnými následky nezdravé… Pokračovat ve čtení Amaro

Olej z 31 léčivých bylin

Legendární produkt JUST, který dodává příjemný pocit a osvěžení. Vysoce kvalitní éterické oleje určené k vnějšímu použití – vždy po kapkách –, např. jako přísada do koupele nebo jako přísada k masážnímu oleji.

Jalovcový krém

Jalovcový krém má uvolňující, posilující a hřejivé účinky, podporuje prokrvení pokožky navíc má velmi charakteristickou vůni. Je ideální jak před sportovními aktivitami, tak i po nich. Vhodný pro masáže, díky kterým se svaly uvolní. Možné zčervenání pokožky je způsobeno jejím prokrvením. Použití: Podle potřeby naneste malé množství krému a jemně vmasírujte.

Kostivalový krém-gel

Ideální krém pro zmírnění akutních stavů vyvolaných sportovními aktivitami nebo fyzickým přetížením. Lehká masáž krémovým gelem podporuje mikrocirkulaci pokožky, uvolní a zklidní unavené svalstvo, posílí a pěstí pokožku, masáž přináší úlevu po námaze. Použití: Krém-gel naneste na postižená místa a jemně vmasírujte.

Arnikový krém-gel

Kompozice bylin působí blahodárně při masážích u osob s nadměrnou svalovou a kloubní zátěží. Bylinné extrakty regenerují, uvolňují a podporují prokrvení pokožky. Výborný na masáže pro podporu pohyblivosti. Použití: Podle potřeby naneste krém-gel několikrát denně na požadovaná místa a jemně jej vmasírujte.

ArtiFit drink

Instantní prášek pro přípravu chutného nápoje, doplněk stravy pro chrupavky a kosti. Zdroj manganu a mědi. Přispívá k normální tvorbě pojivových tkání, udržení stavu kostí, kloubů a šlach. Doporučené denní dávkování a příprava: 1 malou odměrku nebo 2 vrchovaté lžičky (cca 5 g) prášku denně rozpusťte ve 200 ml vody nebo připravte v shakeru.

ArtiFit Caps Plus

Mangan přispívá k normální tvorbě pojivových tkání, měď přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání. Mangan a měď přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Doporučené dávkování: 3 kapsle denně Upozornění: Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, děti, mladistvé a osoby užívající antikoagulancia.