Bylinná ústní voda

Tato bylinná ústní voda pro příjemný pocit a dlouhotrvající svěží dech udržuje přirozenou rovnováhu ústní flóry a pečuje o ústní dutinu. Optimální hodnota pH podporuje neutralizaci kyselin, které jinak napadají zubní sklovinu. Omezuje tvorbu zubního plaku (profylaxe). Použití: Několikrát denně zřeďte 7–10 kapek v malém množství vody a po dobu cca 30 sekund důkladně proplachujte… Pokračovat ve čtení Bylinná ústní voda

Lutein komplex

Zinek udržuje normální stav zraku a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Lutein je barvivo obsažené v části oční sítnice (makule). Kapsle doporučujeme zařadit do jídelníčku osob pracujících na počítačích, řidičům z povolání a při práci v noci nebo při umělém osvětlení. Doporučené dávkování: 1 kapsle.

Ústní sprej

Chrání před zápachem z úst, rychle a na dlouhou dobu zvlhčí ústa, předchází demineralizaci zubů. Bez cukru, bez alkoholu. Obsahuje fluorid sodný (102 ppm fluoridu). Použití: Podle potřeby stříkněte 1-2 dávky do ústní dutiny. Ústní sprej lze používat dlouhodobě, kdykoliv během dne.