Krém na nohy

Rychle se vstřebávající krém osvěžuje, oživuje a uvolňuje. Cenné oleje ošetřují suchou a popraskanou pokožku a vracejí jí jemnost a hebkost. Použití: Vmasírujte do pokožky chodidel ráno a večer nebo po koupeli/sprše.

Vengel

Přírodní extrakty z kaštanu, listnatce a kociánku působí povzbudivě. Přírodní minerální pigmenty opticky zakryjí křečové žíly a tzv. metličky. Použití: gel nanášejte ve směru od chodidla ke stehnu a lehce vmasírujte, v případě potřeby aplikaci několikrát denně opakujte, gel je možné používat dlouhodobě a opakovaně, je možné i použití přes punčochy do tloušťky 20 DEN.

Lamelloderm SOS-sérum

Sérum s chránicí lamelární strukturou obsahuje jedinečnou kombinaci účinných látek. Extrakt ze srdcovnice zklidňuje pokožku, močovina hydratuje, mikrostříbro působí bakteriostaticky. Použití: Pravidelně ráno a večer naneste množství séra o velikosti hrášku na namáhaná místa pokožky a vmasírujte.

Sůl pro koupel nohou

Koupel nohou v roztoku této soli podporuje prokrvení a napomáhá odstraňování ztvrdlé kůže na chodidlech. Použití: Rozpusťte 1–2 lžíce v 4–5 l teplé vody, nohy koupejte 10–15 minut, pak je dobře osušte a ošetřete krémem.