Eucasol

Je velmi dobře snášen a má snadné použití. Uvolňuje a působí blahodárně. Použití: Nastříkejte několik dávek do koupele. Přípravek lze také aplikovat rozprášením do vzduchu. Během dne můžete nastříkat na kapesník, na noc na polštář. Lze použít také jako příjemné a účinné osvěžení vzduchu.

Tymiánový krém

Tymiánový krém má povzbuzující a uvolňující účinky. Jeho intenzivní vůně navozuje pocity blaha především v zimě. Použití: Podle potřeby naneste malé množství krému na hrudník nebo záda a jemně vmasírujte.

Tannen sirup

Extrakty z lípy, fenyklu a smrku podporují normální funkci dýchacího systému. Vitamin C chrání buňky před oxidativním stresem a spolu s fenyklem podporuje normální funkci imunitního systému. Sirup je vhodný také pro kuřáky. Doporučené dávkování: 1 lžíci (asi 8 ml) denně před jídlem – samotného sirupu nebo rozředěného v oblíbeném nápoji. Před použitím protřepat.

Tymiánový elixír

Tento elixír je výborný doplněk stravy, který podpoří dýchací cesty dětí i dospělých. Má jemnou ovocnou chuť díky borůvkové a malinové šťávě. Doporučené dávkování: 1 lžíce (cca 8 ml) až 4× denně, rozmíchejte v teplé či studené vodě. Před použitím protřepat.

Nosní sprej

Zplodiny, ozon, prach, pyl a viry zatěžují nosní sliznici a ta ve vytápěných místnostech ještě navíc vysychá. Nosní dutiny proto musí být důkladně zbavovány nečistot a zároveň zvlhčovány. Nosní sprej JUST obsahuje isotonický roztok s mořskou solí z Golfského proudu bohatou na minerální látky. Jemně, ale zároveň důkladně čistí nosní dutiny od nečistot, jako jsou… Pokračovat ve čtení Nosní sprej

Eukalyptový olej

Aplikace: Aromalampa/difuzér: kápněte 2 kapky oleje do aromalampy s teplou vodou nebo difuzéru a Eukalyptový olej rozvine své blahodárné vlastnosti Koupel: přidejte 5–10 kapek do koupele a příjemná vůně se roznese celou koupelnou, přinese příjemnou úlevu a uvolnění, je vhodné použít emulgátor, aby se olej ve vodě lépe rozptýlil, stačí troška mléka, smetany či medu… Pokračovat ve čtení Eukalyptový olej

Olej z jedle sibiřské

Aplikace: Aromalampa/difuzér: přidejte 2 kapky oleje do teplé vody nebo do difuzéru Koupel: přidání 5–10 kapek do koupele; je vhodné použít emulgátor, aby se olej ve vodě lépe rozptýlil, stačí troška mléka, smetany či medu Masáž: masáž s přídavkem 10–15 kapek oleje má uvolňují účinek.

Tymiánová esence

Koupelová esence s extrakty z tymiánu a šalvěje a s vysoce kvalitním éterickým olejem z eukalyptu. Výpary z koupele přinášejí blahodárný pocit uvolnění. Cenný mandlový olej poskytuje pokožce intenzivní péči. Použití: přidejte 1–2 uzávěry esence do naplněné vany a vodu promíchejte. Doporučujeme použít vodu o teplotě 33–37 °C a dobu koupele omezit maximálně na 20… Pokračovat ve čtení Tymiánová esence