Pomerančový olej

Aplikace: Aromalampa/difuzér: přidejte 2 kapky oleje do teplé vody nebo do difuzéru Koupel: přidání 5–10 kapek do koupele; je vhodné použít emulgátor, aby se olej ve vodě lépe rozptýlil, stačí troška mléka, smetany či medu Masáž: masáž s přídavkem 10–15 kapek oleje má uvolňují účinek.

Rozchodnice komplex

Rozchodnice růžová je adaptogenní bylina, která podporuje duševní a fyzickou výkonnost při dlouhodobé zátěži. Spolu s vitaminem C snižuje míru únavy a vyčerpání, působí jako antioxidant. Doporučené dávkování: 2 kapsle.

Antistress Activator

Tato kompozice konejší rozjitřenou mysl a navodí vyrovnanou náladu např. před důležitým jednáním. Aplikace: Aromalampa/difuzér: přidejte 2 kapky oleje do teplé vody nebo do difuzéru Koupel: přidání 5–10 kapek do koupele; je vhodné použít emulgátor, aby se olej ve vodě lépe rozptýlil, stačí troška mléka, smetany či medu Masáž: masáž s přídavkem 10–15 kapek oleje… Pokračovat ve čtení Antistress Activator

Gardenia roll-on

Tato kompozice uvolní tělo i mysl a připraví vás ke spánku. Ovocné a dřevité složky vůně zklidní emoce. Použití: Vysoce kvalitní přírodní éterické oleje k zevnímu použití. Pomocí kuličky (roll-on) jednoduše naneste na šíji, zápěstí a za uši.

Harmony komplex

Kapsle s účinnými složkami zaměřenými na uklidnění, uvolnění a harmonii. Jsou vhodné pro ženy v menopauze, při fyzické a psychické zátěži, při výkyvech nálad či pro podporu spánku. Doporučené dávkování: 3 kapsle denně. Upozornění: V případě zdravotních problémů konzultujte užívání přípravku s lékařem.

Levandulový olej

Aplikace: Aromalampa/difuzér: přidejte 2 kapky oleje do teplé vody nebo do difuzéru Koupel: přidání 5–10 kapek do koupele vykouzlí příjemnou vůni a atmosféru; je vhodné použít emulgátor, aby se olej ve vodě lépe rozptýlil, stačí troška mléka, smetany či medu Masáž: masáž s přídavkem 10–15 kapek oleje má uvolňující účinek.

Tea-Sana Relax

Meduňka, heřmánek, kozlík a chmel přispívají k relaxaci a kvalitnímu spánku. Použití: 2 mírně vrchovaté čajové lžičky prášku (cca 8 g) rozpusťte ve 200 ml teplé nebo studené vody a vypijte před spaním.