Slézový deo roll-on

Účinný, přitom tak jemný, že jej lze použít i po odstranění chloupků v podpaží (neobsahuje alkohol). Vůni slézu ocení zejména ženy. Použití: Aplikujte na umyté, suché podpaží. Před obléknutím nechte několik minut zaschnout.

Deo Plus Classic

Tento produkt osobní hygieny patří již více než 30 let mezi celosvětově nejprodávanější kosmetiku JUST. Kromě spolehlivé účinnosti nabízí sytou bylinnou vůni šalvěje, kterou si oblíbili muži i ženy. Použití: Podle potřeby aplikujte několik stříknutí do umytého, suchého podpaží.

Deo Plus Fresh

Novinka z roku 2020 se zeleným čajem a chmelem spojuje aktivní i pečující složky se svěží, mladistvou vůní vhodnou pro muže i ženy. Přírodní složky účinně brání vzniku zápachu, ty pečující chrání pokožku podpaží. Použití: Podle potřeby aplikujte několik stříknutí do umytého, suchého podpaží.

Deo Plus Sensual

Na základě popularity Deo Plus Classic v roce 2015 vznikla tato nová receptura s inovativním složením a podmanivou květinově-bylinnou vůní. Elegantní, svěží a čerstvá vůně přetrvá po celý den. Líbí se obzvláště ženám. Použití: Podle potřeby aplikujte několik stříknutí do umytého, suchého podpaží.

Deo roll-on s protěží alpskou

Účinný a přitom ohleduplný k pokožce (neobsahuje alkohol). Sportovní vůni a mírně chladivý efekt na pokožce ocení zejména pánové. Použití: Aplikujte na umyté, suché podpaží. Před obléknutím nechte několik minut zaschnout.