Vykročte v pohodě

Také jste si předsevzali začít se v novém roce více hýbat? Pak vám udělá radost naše další kolekce, kterou chystáme na březen.

O přínosu pravidelného pohybu pro zdraví není pochyb. Abyste z pohybu měli co nejvíc radosti a užitku, připravujeme pro vás tuto kolekci. Ta vhodně kombinuje produkty z katalogových kategorií V kondici a Pohybový aparát a masáže.

Můžete se těšit na Jalovcový krém, Arnikový krém-gel a Kostivalový krém-gel v menších 30ml baleních, díky kterým budete moci krémy nejen vyzkoušet, ale mít je i vždy s sebou. Oceníte je před i po pohybové aktivitě. Olej z 31 léčivých bylin 10 ml bude v této kolekci také v cestovním balení, přijde vhod na masáže namožených svalů. A nápoj Iso-Tea Lemon v sáčcích po 55 g (4 + 2 sáčky zdarma) bude skvělý pro doplnění potřebných vitaminů a minerálních látek po námaze. Jako bude v kolekci praktický sportovní vak, do kterého sbalíte všechny produkty z této kolekce a zajisté i něco navíc.

Kolekce s kódem 7315 a cenou 1 750 Kč se dostane do prodeje v úterý 5. března 2024. Na svého odborného poradce se můžete obrátit již nyní.