Vrátit čas s Vital JUSTem

Při vývoji produktů pro péči o krásu a navrácení mladistvého vzhledu byla rozhodující síla rostlin. Švýcarský JUST se opět spolehl na různorodé účinky tamějších rostlin a využil jejich sílu ve svých produktech. Protěž alpská kosmetice Vital JUST propůjčuje své ochranné a antioxidační účinky, zatímco alpská růže hraje důležitou roli při hydrataci pokožky a obnově buněk. Kromě těchto dvou královen Alp, protěže a alpské růže, se do této nové řady pleťové kosmetiky dostalo dalších 21 přírodních pokladů.

Přibývající léta se projeví na naší pokožce, to je známý fakt, který musíme akceptovat – nebo ne? Je v našich silách pomoci pleti v boji proti neúprosným projevům plynoucího času a zajistit, aby vypadala mladší? Ano, sice nedokážeme přetvořit tvář padesátiletého člověka na mladíka. Genetické predispozice a životní styl hrají důležitou roli, kterou není třeba podceňovat. Ale důsledná péče, kterou chceme zpomalit přirozený proces stárnutí pokožky nebo v lepším případě dokonce pozastavit, má svůj smysl.

Inspirujte se tímto článkem, objevte nový Vital JUST a vytvořte si svůj vlastní rituál.

VJ Odličovač
Dovede snadno a šetrně odstranit líčení, make-up i nečistoty. Micelární struktura zajišťuje rychlé odstranění všech nečistot z pokožky. Výhodou je, že tento odličovač není třeba oplachovat vodou. Navíc zanechává na pokožce nádhernou decentní vůni růží.

VJ Čisticí krém
Tato mycí emulze s jemnými povrchově aktivními látkami a rostlinnými oleji potěší zejména pokožku, která má tendenci být suchá. Kromě kvalitního čištění nabízí i péči a hydrataci. Jemně a důkladně odstraňuje také make-up.

VJ Tonik
Zatímco v katalogové kategorii máme Čisticí pleťové tonikum vhodné především pro mastnou a problematickou pleť, v nové řadě Vital JUST naleznete toto pleťové tonikum vhodné spíše pro citlivou a náročnou pleť (i proto, že neobsahuje alkohol ani parfemační složky). VJ Tonik s přirozenou vůní růžové vody je mezikrokem mezi čištěním a další péčí. Odstraní poslední zbytky nečistot a pleť je příjemně osvěžena i zklidněna. Stejně jako VJ Odličovač nevyžaduje po aplikaci oplachování vodou.

VJ Krém na okolí očí
Stíny či váčky po očima anebo vrásky nikomu nedělají radost. Tento lehký krém vznikl s cílem bojovat proti projevům únavy a stárnutí v oblasti očního okolí. Kombinace moderních účinných látek s arabským jasmínem, hlohem a pohankou redukuje tmavé kruhy, otoky a vrásky.

VJ Sérum
Sérum doslova nabité účinnými látkami, jako je bakuchiol, extrakt z plamatky a vitaminy C a E je velmi intenzivní péčí proti stárnutí pleti. Stačí malé množství, protože textura se velmi snadno roztírá na obličeji, krku a dekoltu. Sérum pokožce poskytuje koncentrovanou sílu a navrací jí rovnoměrnost a přirozený vzhled. Lze jej doporučit i k péči o kontury rtů.

VJ Denní krém a VJ Noční krém
Duet pro ochranu a regeneraci, i tak by se dalo těmto krémům říkat. Oba krémy chrání pokožku před stárnutím, redukují linky i vrásky a zvyšují elasticitu pleti s viditelnými a hmatatelnými výsledky.
Jedinečnou složkou denního krému je extrakt z kmenových buněk alpské růže, který aktivuje vlastní buňky pokožky a tím zajišťuje regeneraci a zpevnění. Vitamin C přispívá k rovnoměrnému tónu pleti. Ochranný sluneční faktor SPF 15 doplňuje účinky VJ Denního krému o ochranu.
VJ Noční krém podporuje regeneraci pleti a intenzivně redukuje vrásky. Tento efekt je umocněn účinnou látkou získanou z levandule, tzv. inteligentním botoxem. Receptura s extraktem z alpské růže a s vitaminem C podporuje přirozené regenerační procesy a poskytuje pokožce zklidňující péči.

VJ Hydrogel
Díky velmi lehkému složení se rychle vstřebává a poskytuje okamžitou a intenzivní hydrataci. Jeho receptura vyhovuje zejména mastné a nečisté pleti a je určena trochu mladší cílové skupině, než je pro Vital JUST typické. Receptura s ašvagandou chrání před stárnutím pokožky, které může být způsobeno modrým světlem z displejů a obrazovek. Osvěžující textura je mimořádně příjemná zejména v teplém období.

VJ 24h krém
Univerzální a přesto výjimečný. Tento krém je určen k intenzivní péči o náročnou pleť s projevy stárnutí. Poskytuje bohatou péči po celý den a podporuje regenerační procesy během noci. Krémová textura s výtažky z pivoňky a divokých pistácií okamžitě prozáří pleť, která získá až 24hodinovou hydrataci. Bohaté složení redukuje známky stárnutí pleti. Mnoho zákazníků si tento krém oblíbilo, a to i muži.

Všechny produkty Vital JUST byly testovány v klinických studiích. Měřila se široká škála parametrů od tolerance očima a očním okolím přes vlhkost pokožky, optimalizaci kontur obličeje, redukci hloubky a objemu vrásek atd. Velmi dobré výsledky těchto studií jsou důkazem, že síla přírody má efektivní řešení pro každou potřebu.

Věříme, že s produkty řady Vital JUST budete spokojeni a váš každodenní rituál péče o pleť bude pro vás příjemným začátkem či závěrem dne!

Zdroj: JUST AG 2023