Podzimní novinka a inovace Nahrin

Ananas-Maté Slim komplex

Slovu „slim“ rozumí i lidé, kteří si svojí angličtinou třeba nejsou úplně jisti. Toto slovo naznačuje, že produkt najdete v katalogové kategorii Štíhlá linie. Ananas-Maté Slim komplex je doplněk stravy ve formě instantního nápoje obsahujícího složky, které vás dovedou podpořit při změně životního stylu, jídelníčku i konfekční velikosti. Základem jsou účinné složky obsažené v ingrediencích, které daly tomuto nápoji název, a tedy enzym bromelain z ananasu a kofein obsažený v extraktu z maté.

S podrobnostmi o této novince vás seznámí váš odborný poradce.

Nápoj Ananas-Maté Slim komplex je v běžném prodeji od pátku 20. října 2023 v balení obsahujícím 22 sáčků po 2 g prášku, a to pod kódem 6088 za cenu 840 Kč.

 

Nápojové koncentráty Narosan®

Ač jsme z Narosanů dlouhá léta nadšeni, náš švýcarský partner své produkty neustále vyvíjí dál. A proto vám můžeme představit inovovanou řadu nápojových koncentrátů Narosan. Čtveřice inovovaných produktů nově obsahuje alespoň 70 % ovocných šťáv, jejichž chuť a vůně jsou navíc podpořeny použitím přírodních aromat. Kde tak mohl Nahrin učinit, použil přírodní varianty složek, jako je například vitamin E. S výjimkou Narosanu pomeranč jsou navíc nově všechny Narosany bezlepkové. A ubylo také cukru díky použití nekalorického sladidla sukralózy. Inovované Narosany poznáte na první pohled. Nové etikety nesou motiv vlny, který odkazuje na tekutou formu těchto doplňků stravy. Eleganci tradičních skleněných lahví s charakteristickými hranami podtrhují nová černá víčka. Název nápojů Narosan dostal na nových etiketách více prostoru a také k němu přibyl symbol ochranné známky. Díky této registraci může být na trhu Narosan jen z dílny Nahrinu.

Tyto inovované Narosany jsou na našem trhu již v běžném prodeji:
Narosan borůvka
Narosan Red Berry
Narosan pomeranč

Narosan rakytník jsme zavedli do prodeje v květnu 2022 a jeho receptura již tehdy naplňovala podstatu letošní inovace celé produktové řady. Proto se jeho složení nemění. Ale i tento Narosan se dočká časem nového obalu.

Zbylý Narosan Tropic se v inovované podobě dostane do běžného prodeje v průběhu letošního podzimu.

Novinku i inovace vám přinášejí odborní poradci.