OVOCNÁ BOWLE

Pro dospělé:
Čerstvé ovoce podle vaší chuti (můžete použít i zavařené, zrovna broskve jsou v bowli vynikající) omyjte, očistěte a nakrájejte na kousky. Vše vložte do mísy (někdy zvané terina) a zalijte v požadovaném poměru vodou, připraveným Ice-Tea broskev Nahrin a šťávou z kompotu. Do bowle pro dospělé patří obvykle sekt (pro finální perlu na jazyku), někteří ji zpestřují ještě trochou vodky.

Pro děti:
Nakrájené ovoce, které vyberete s ohledem na preference malých hostů, v míse zasypte několika lžícemi Ice-Tea broskev (na litr tekutin použijte zhruba 3 polévkové lžíce prášku) a zakapejte šťávou z jednoho citronu. Nechte ovoce pustit šťávu, vše dobře promíchejte a zřeďte v požadovaném poměru buď vodou z kohoutku nebo jemně perlivou vodou.

Ice-Tea Broskev Nahrin není součástí katalogové nabídky, obvykle tento nápoj zařazujeme do Mimořádné nabídky, kterou se přes léto jistě vyplatí sedovat.

Protože v bowli plavou kousky ovoce, obtížně se pije. A proto, i když se jedná hlavně o tekutinu, bowli je jednodušší konzumovat lžičkou.

Krásné léto vám přeje Váš JUST CS