BUJON, PŘÍTEL FIGURY

Bujony Nahrin představují nejen rychlou a chutnou svačinku, ale také způsob, jak jídelníček upravit a zhubnout. Miska bujonu doplní tekutiny a před hlavním chodem také zabere trochu místa v bříšku a pak toho nesníme tolik.

Bujony bez tuku, jako jsou ty od Nahrinu, mají nižší počet kalorií a jsou snadno stravitelné. Přesto stále dobře chutnají díky kvalitním surovinám, jako jsou zelenina a maso. S takovými bujony je snadné zvyknout si na lehčí jídelníček a pravidelnou konzumaci bujonů před hlavním jídlem.

Hlavními surovinami pro výrobu bujonů Nahrin jsou zelenina, koření, rostlinné výtažky a maso. Ať již k přípravě použijete pastové masové bujony nebo sypký zeleninový, energetická hodnota jedné porce je zanedbatelná (12–15 kJ).

Rozcestník plný chutě a vůní

Zeleninová instantní polévka bez tuku Nahrin je čistá zeleninová polévka, univerzální základ dalších pokrmů, bujon vyrovnané chuti a s nekonečným množstvím variací, co se zavářek týče.
Mezi populární ingredience, které do bujonu můžete přisypat, patří drobné těstoviny, skleněné nudle, rýže, jemně nasekaná jarní cibulka, čerstvé nebo sušené bylinky, opečený česnek, tofu, klíčky nebo třeba zázvor či kokosové mléko.
Přijde vám zvláštní, že zmiňujeme zázvor a kokosové mléko? Vyzkoušejte recept na rychlou kokosovo-zázvorovou polévku.

Článek byl volně převzat ze švýcarského blogu Nahrin, Abnehmen mit bouillon